Jarek
Mam na imię Jarosław, jestem rencistą. W czasie przebywania na rencie uczęszczam do Środowiskowego Domu Samopomocy. Przychodzę tam by uczestniczyć w terapii. Przychodzę codziennie rano na godzinę 8:00, zaczynam od zdjęcia kurtki i zmiany obuwia. Potem witam się z terapeutami i kolegami oraz koleżankami. Około 9:00 wspólnie jemy śniadanie, które w czasie epidemii przygotowują dla…